Program jarního semestru (výběr)

KUDYKAMPUS

MASTERCLASS 5

Švédský stůl, ze kterého si vybereš 5 workshopů podle své chuti a preferencí. Naši inspirátoři mají obvykle přesah do více témat/oborů.

@Byznys @Komunikace

Je typická kombinace pro sociální sítě, media a pro recruitment

@Enviro @Občanská společnost

Kombinace pro ty, kteří chtějí něco změnit, nečekají a jsou aktivní

@Budoucnost @Mimo systém

Zejména pro ty, kdo už v Budoucnosti žijí

@Umění

Zasahuje vlastně všude, v KUDYKAMPUSU ho můžete ochutnat třeba takto

KUDYKAMPUS

FOCUS

Jsou série workshopů/setkání, kde se můžeš soustředit a jít do hloubky v rámci jednoho tématu. Všechny programy se v průběhu uzpůsobují tomu, co účastníci právě potřebují.

 

KONSTRUKTIVNÍ KOMUNIKACE

@Mimo Systém @Komunikace

Lenka Tichotová
Tři inspirativní workshopy na téma: Jak komunikují spokojení lidé? Jak si srovnat v hlavě, co chci, a dobře to vyjádřit? Čím se dá usnadnit domluva s druhým? Jak někomu něco odmítnout a necítit se špatně?

 

ODVAHA JÍT VLASTNÍ CESTOU

@Art @Komunikace @Healing

Šárka Sýkorová
Série čtyř setkání na téma: Co spojuje statečné lidi a jak toho využít pro sebe? Jak být odvážný, když to potřebuji? Jak bezpečně opustit stávající bezpečí. Co by bylo ve vašem životě jinak, když byste měli dostatek odvahy? Koučování s prvky arterapie, muzikoterapie a divadelní improvizace.

 

AIKIDÓ – PRO ŽIVOT

@Komunikace @Healing

Martin Švihla
Série tří setkání: žádná bojová umění, jen lehká fyzická cvičení. Uvolníte tělo a bude vám to lépe myslet. 🙂 Martinovy semináře a kurzy jsou kombinací jednoduchého fyzického cvičení, komunikačních technik a psychologických her, čímž oslovují a integrují tělo, srdce a mysl.

 

ŠKOLA IMPROVIZACE

@Art @Komunikace

Vanda Gabrielová
Po úspěšném improvizačním workshopu MASTERCLASS šupky do programu FOCUS s tématem sebevědomí, který bude tím nejužitečnějším, jaký jsi doposud zažil.

KUDYKAMPUS

OPENCLASS

Je bonusem k zakoupenému MASTECLASS 5 a jakémukoli FOCUS programu. Exklusivní a interaktivní přednášky, po kterých se můžeš zdržet na neformální networking s ostatními účastníky.

Inspirátoři používají OPENCLASS úvod ke svým MASTERCLASS workshopům nebo se jedná o speciální prezentaci a vaši příležitost se na živo setkat s výjimečnými lidmi.

 

BUDOUCNOST NAŠICH MOZKŮ

@Budoucnost @Healing

Vladimír Beneš
Přednáška špičkové světového neurochirurga prof. MUDr. Vladimíra Beneše, DrSc. Jedinečná příležitost pobýt dvě hodiny s vynikajícím profesionálem, bez ohledu na to, v kterém oboru chceš být profesionál ty.

 

ANARCHOKAPITALISMUS A LIBERTARIÁNSTVÍ

@Budoucnost @Mimo Systém

Tereza a Urza
Lze žít bez státu? Co je volnotržní společnost? Tereza a Urza budou hovořit o tom, co vás na tématu bude zajímat.

 

JIŘÍ CHARVÁT – ČLOVĚK, KTERÝ NEEXISTUJE

@Art @Mimo Systém

Jiří Charvát
Stand-upová přednáška a existenciální večer. Témata absolutního subjektivismu.