Obchodní podmínky, Reklamace a Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)

Poskytovatel programu KUDYKAMPUS a Správce osobních údajů

Fund4Future,z.s., Huťská 126, 27201 Kladno, IČ 07609906 – dále jen „F4F“. Jsme nezisková organizace, která stojí za projektem KUDYKAMPUS. Naším cílem je být neformálním a nefrontálním doplňkem klasického státního i soukromého vzdělávání.

 

Programy KUDYKAMPUSU

Zakoupením některého z programů MASTERCLASS, FOCUS nebo OPENCLASS se zavazujeme vám umožnit přístup podle podmínek těchto obecných nebo konkrétních uvedených na události či akci, která s tímto programem souvisí.

Jakkoli pečlivě F4F vybírá své Inspirátory, je kvalita programů zcela na nich závislá.

Změna programu je vyhrazena. V tom případě garantujeme vrácení nespotřebované částky za program.

Účastník programů musí být starší 16-ti let.
Pro přístup do programové části webové prezentace – Kkappka je nutná registrace/uživatelský účet (dále jen Účet).

 

Povinnosti naše a vaše. Reklamace

Přístup na program umožníme jen v případě, že jej zaplatíte. Program nelze platit v hotovosti.

Kdykoli můžete říci STAČILO! A my vám vrátíme nespotřebovanou částku peněz. Aby se tak stalo, musíte zaslat oznámení na skolnik@kudykampus.cz nebo z „chatu“ na Kkappce. Peníze jsme povinni bezodkladně vrátit a to způsobem, kterým nám došly na účet.

Zodpovíme obratem vaše dotazy formou emailové komunikace z www stránek, na kterých uskutečníte objednání či platbu za vybraný program.

Budeme s vámi komunikovat emaily a sms (v urgentních případech), mějte prosím tyto dva kanály průběžně nastavené.

Jste povinni prokázat svou identitu a/nebo fakt, že jste účastníkem konkrétního programu. Právo účasti na konkrétní akci nemůžete bez našeho svolení převést na jinou osobu.

Vstřícně a smírně vyřešíme vaší reklamaci. Reklamaci uplatníte na emailovou adresu skolnik@kudykampus.cz.

V případě, že jste se prezentovali na danou událost, akci či část programu nemůžeme za něj již vrátit peníze zpět.

 

Správa osobních údajů neboli GDPR

Vaše údaje starostlivě střežíme po celou dobu, kdy máte u nás Účet. Ve své databázi evidujeme pouze vaše jméno a příjmení a emailovou adresu. Do konce semestru, v němž jste si zakoupil/a jeden z programů, uchováváme i vaše mobilní číslo pro operativní komunikaci.

Nemáme přístup k údajům o vašich platebních kartách.

Vaše údaje jsou přístupné pouze adminům KUDYKAMPUSU a nikdy je neposkytujeme třetím osobám, ani osobám spolupracujícím na projektu. Vámi zvolené heslo nezná nikdo.

Vzhledem k vaší registraci se cítíme oprávněni vám zasílat obchodní sdělení. V rámci probíhajícího semestru navíc organizační emaily či sms.

V okamžiku, kdy u nás zrušíte Účet, bezodkladně smažeme všechna data související s vaším profilem. V případě, že váš Účet nebude delší čas vykazovat aktivitu, sami se vás zeptáme, zda si nadále přejete ho mít aktivován.

Fund4Future, z.s./ 18.9.2020/ v2