Podzimní semestr KudyKampusu se přehoupl do druhé půlky a máme za sebou hromadu zajímavých a podnětných workshopů. Většina z nich proběhla v Praze, ale uskutečnilo se už i pár brněnských!  Měli jsme možnost blíže poznat třeba podnikání, marketing, novinařinu, trh práce, lékařství nebo práci v galerii. A nejen to, potkali jsme i řadu skvělých podobně smýšlejících lidí. Ohlédněme se za tím, co všechno jsme zažili.

Máme velkou radost, že reakce na proběhlé workshopy jsou velmi pozitivní. Proto ti přinášíme fotografie a zpětnou vazbu, které nám posíláte prostřednictvím feedbackového formuláře.

Co si z workshopů odnesli účastníci? A byla naplněna jejich očekávání?

Obecný návod, jak si počínat při podnikání, na co si dát pozor a jaké nástroje je užitečné používat.

·        Jáchym Lebeda

Plně naplnil má očekávání. Dozvěděl jsem se, jak to vlastně na ČVUT funguje a jak vypadají interiéry jednotlivých fakult, ve kterých se pracuje na projektech. Na vzniku jednoho projektu jsme se dokonce mohli aktivně podílet.

·        Jaroslav Garay

Odnesl jsem si to, že vše má smysl rozvíjet.

·        Jaroslav Nesen

Spoustu nových podnětů k práci ve svém lokálním prostředí. Hlavně jsem zjistila spoustu nových informací o možnostech zapojení se do komunální politiky. Příjemné bylo také poznat se s novými lidmi, kteří se také chtějí aktivně podílet na zlepšování světa okolo sebe.

·        Marika Staňková

Objevila jsem další velmi užitečné nástroje na plánování svých projektů. Workshop mi moc pomohl zorientovat se v daných platformách.

·        Faustýna Stanislavová

Doporučili by workshop přátelům? A proč?

Ano, člověk se zde setká s inspirativními lidmi, kteří mohou člověku ukázat svůj pohled na svět, přinést nové zkušenosti, pomoct mu v hledání toho, co vlastně od života chce a nasměrovat ho k dosažení jeho cílů.

·        Filip Marek

ANO! Udělá vám to super přehled o tom, jak si sjednat dobré pojištění, proč je to tak důležité a na co si dát pozor. Jooooo a ještě si projdete super krásnou budovou a dostanete nejlepší catering ze všech wks.

·        Lucie Košatová

Ano, je to super způsob, jak se potkat s inspirujícími lidmi.

·        Barbora Veselá

Rozhodně ano. Workshopák Dan měl boží prezentaci a znalost v oboru, kterou se nám snažil co nejlépe předat.

·        Karolína Kroupová

Ano, doporučila. Podle mě to je velice užitečné do praktického života a určitě to někdo využije.

·        Kristýna Levycka