Říká se, že s podzimním počasím přichází na duši splín. Léto odchází, teploty klesají, slunce zapadá dříve… už to na tebe leze? Říkáš, že ano? Tak nezoufej, máme pro tebe lék. I tento podzim se pro tebe totiž chystá nová dávka inspirace praxí v KudyKampusu. A máme i celou řadu novinek. Pojďme se společně podívat, co nás čeká!

Už za měsíc to vypukne…

…nebo vlastně, už to ani celý měsíc není. Nový semestr KudyKampusu totiž v Praze startuje už 2. října 2023. V Brně pak začíná 16. října 2023. Inspirátoři i celý tým KudyKampusu už se na to pečlivě připravují, tak se připrav i ty. Jak?

1. Sleduj informace na našem webu a sociálních sítích.

2. Vyber a zakup si balíček workshopů – jednoho, tří nebo pěti, záleží na tom, jak velký balík inspirace a zkušeností chceš získat. Jeden přináší možnost ochutnávky, pět je pro pořádné hladovce. K tomu si můžeš vybrat, jestli chceš i rozhovor s koučem, nebo ne. A nezapomeň, že za každý workshop, kterého se zúčastníš ti vrátíme 300 Kč zpět.

3. Přihlaš se do KKappky a vyber si workshopy podle svého zájmu – jako vždy pro tebe máme velké množství témat ze čtyř oblastí: byznys & kariéra, svět budoucnosti, komunikace & umění, společnost.

4. Jdi na workshopy a nech se inspirovat, rozšířit si obzory a poznat nové skvělé lidi.

Nachystali jsme i skvělé novinky

Když už teď víš, jak na to, je čas přestat tě napínat. Chceme se s tebou podělit o následující novinky. V prvé řadě nás můžeš nově navštívit nejen v Praze, ale i v Brně! To už jsi ale určitě odhalil po přečtení druhého odstavce. Dále sis asi všimnul, že máme nový web. Doufáme, že se ti líbí 😊 V neposlední řadě pomalu chystáme novou vizuální identitu. Na tu si sice budeš muset ještě chvíli počkat, ale určitě bude stát za to! A v neposlední řadě pro tebe máme kromě vyzkoušených a absolventy prověřených workshopů i nějaké nové kousky. A spolu s nimi jsme samozřejmě rozšířili i řady inspirátorů. Protože náš brněnský program je trochu tajemnější a odkryje své karty o něco později, pojďme se teď podívat na ten pražský.

Mezi našimi inspirátory jsme nově přivítaly dvě ženy – Gabrielu Löbel a Danu Hague. Gabriela Löbel ti přiblíží fungování korporátních společností a Dana Hague ti poradí, jak se úspěšně popasovat s přijímacím pohovorem. Dále se můžeš těšit i na zkušené inspirátory, jejichž workshopy jsi třeba minule nestihl. Náš přední neurochirurg Vladimír Beneš se podělí o to, jaká je práce neurochirurga, Lenka Hronová ti ukáže, jaké to je věnovat se více oborům najednou a Michal Broža ti poradí, co můžeš udělat pro naši planetu. A tohle je samozřejmě jen malá část toho, co máme nachystáno. Všechny workshopy najdeš v naší KKappce.

Na co se těšit?

Nakonec se s vámi chci podělit o to, co jsem zjistila od samotných inspirátorů. Na co se můžete těšit na jejich workshopech?

„Účastníci se mohou těšit na přesahy a prolnutí přírody a duševního zdraví, cvičení, reflexe, sdílení.“

  • Adam Táborský, workshop Zažij propojení terapie a přírody

„Doteraz som sa v mojich prezentáciach a workshopoch venoval digitálnym nomádom, ľudom, ktorí dokážu zo systému odísť relatívne ľahko, lebo väčšinu času nežijú na jednom mieste. V mojej novej prezentácii / workshope hovorím naopak o tom, ako je možné odísť zo systému – a pritom zostať na jednom mieste.”

  • Pavol Lupták, workshop Jak žít mimo systém, žít ve svobodě podle sebe

„ – na to jak má správně vypadat CV

– jak si správně postavit LinkedIn a co to vlastně LinkedIn je

– jak, na co a proč se ptát důsledně na pohovoru na spoustu otázek a na jaké?

– vhled do businessu headhuntingu a personálních agentur a také do světa interních HR firem

– vhled do různých oblastí business – nedržím se ve workshopu jen tématu trhu práce, ale snažím se rozvíjet debatu a ptát se, co studenty zajímá z byznysu

– obecné hodnotové diskuze :)”

  • Tomáš Drážný, workshop Jak se neztratit na otevřeném trhu práce

„Náhled pod pokličku – jak se daří nápadům na univerzitě.“

  • David Pešek, workshop Jak to funguje na ČVUT

A zajímá vás i na co se těší naši inspirátoři? Tady to je! 

„Na pohledy studentů a zkušenosti s přírodou a tématem duševního zdraví.“

  • Adam Táborský, workshop Zažij propojení terapie a přírody

„Najviac sa teším na reakciu ľudí, ktorí pochopia, že všetko, čo doteraz pokladali za normálne, môže byť úplne inak. Lepšie, lacnejšie a efektívnejšie.“

  • Pavol Lupták, workshop Jak žít mimo systém, žít ve svobodě podle sebe

„Těším se na energii mladých chytrých lidí, kteří mě vždycky mile překvapí svojí bystrostí a pohledy na svět.“

  • Tomáš Drážný, workshop Jak se neztratit na otevřeném trhu práce

„Na zvědavost a zvídavé otázky těch, co přijdou.“

  • David Pešek, workshop Jak to funguje na ČVUT