Po úspěšné listopadové PNOCi se pořádá další Přednášková noc! Máš příští pátek večer volno? Chceš si poslechnout zajímavé přednášky od studentů i dospělých odborníků? Rád bys potkal/a nové aktivní studenty? Tak se nezapomeň na PNOC 2023 přihlásit!

Kde, kdy a co s sebou

PNOC se stejně jako v předchozím ročníku bude konat na Gymnáziu Botičská v Praze. Na místo se nejlépe dostaneš ze zastávek Albertov, Výtoň, Karlovo náměstí nebo Palackého náměstí. Do kalendáře si zapiš datum 9. až 10. 6. 2023. První přednáška začíná v 17:00 a předpokládaný konec je okolo 3:00. Můžeš na místě přespat, ale místa se rychle plní, tak si ho co nejdříve rezervuj. Obleč se pohodlně, aby sis akci do nejvíce užil/a. Pokud ses rozhodl/a přespat, pak si nezapomeň vzít karimatku a spacák. Na místě si budeš moct koupit vyhlášené toustíky, takže se nemusíš bát, hlad mít nebudeš.

Koho si budeš moct poslechnout?

Pozvání přednášet přijalo mnoho čestných hostů. Budeš si tak moct poslechnout například prof. RNDr. Jaroslava Flegra, CSc. a jeho přednášku Evoluce 2.0, RNDr. Jiřího Martínka, Ph.D. s přednáškou Cestopis o Maltě, Mgr. Hanu Taněvovou s přednáškou Sociální úzkost nebo prof. MUDr. Vladimíra Beneše, DrSc. s přednáškou Entomologie Amatérů.

Zároveň tradičně přednáší i mnoho studentů, kteří jsou nadšenci pro nějaký určitý obor. Speciálně se můžete těšit na dvě studentky, které jsou spjaty s KudyKampusem. První přednášející je Barbora Dolenská, která dříve psala články na náš blog a na PNOCi bude mluvit na téma Zbraně vlivu. Druhou přednáškou je Zpověď aktivního studenta od stávající členky týmu Šárky Faicové.

Celý program najdeš na stránkách: https://prednasky.pnoc.cz/2023/cfp

Proč se zúčastnit?

Vždycky platí, že na těchto akcích potkáš mnoho inspirativních lidí z řad přednášejících i účastníků. Pokud jsi proaktivní a podnikavec, tak během této noci zabředneš do konverzací s lidmi, kteří přemýšlejí stejně jako ty a v sobotu ráno budeš odcházet nabitý novými poznatky!

Tak neváhej a staň se součástí!